image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Після Перемоги розписався на Рейхстазі

5 листопада учасник бойових дій Другої світової війни з Мирного Володимир Миколайович Капітонов святкував свій День народження, ювіляру виповнилося 95 років. З поважною датою ветерана привітали численні гості, серед яких родичі, друзі, місцеві та районні керівники.

Селищний голова Мирненської ОТГ Юрій Радьков подякував Володимиру Миколайовичу за бойові подвиги і наголосив, що він є гідним прикладом мужності та любові до своєї Батьківщини.

Володимир Капітонов був призваний до лав армії у грудні 1942 року, де його направили в м. Троїцьк Челябінської області до авіаційного училища. Він закінчив його механіком з озброєння літака, і 3 травня 1944 р. одержав призначення у 618 штурмовий авіаполк. Ветеран брав участь в боях за визволення Західної України, за Берлін і навіть розписався на Рейхстазі. Має численні нагороди, зокрема, ордени та медалі «За взяття Берліна», «За бойові заслуги».

Заступник голови Мелітопольської райради Людмила Шляхтіна побажала ветерану міцного здоров’я та наснаги в житті. Голова Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова пригадала, які перші враження на неї справив Володимир Миколайович.

— Він — стрижень нашої організації, вони, ветерани, створювали нашу організацію, вони її плекали… Я пригадую, коли прийшла на посаду голови ветеранської організації, познайомилася з Володимиром Миколайовичем і побачила, який він енергійний, активний, з якою стійкою позицією, — розповіла Тамара Селезньова.

У святковій атмосфері ветерану вручили квіти та численні подарунки. Сам Володимир Капітонов зізнається, що сповнений сил та натхнення.