image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подвійне свято для села

20 травня в селі Семенівка відбулося кілька приємних подій. Амбулаторія сімейного лікаря отримала нове обладнання для роботи, а для прихильників здорового способу життя в селі був встановлений сучасний спортивний майданчик.подв 1  подв3

Як розповів сільський голова Андрій Єрмоленко, надходження інгалятора для амбулаторії обумовлене виграшем у конкурсі проектів і програм місцевого самоврядування. Проект «Реформування медичних закладів с. Семенівка у амбулаторію медичної допомоги в умовах переходу до сімейної медицини» передбачає виділення на його реалізацію 100 тисяч гривень з державного бюджету, 25 тисяч — з бюджету сільради і ще 100 тисяч — за рахунок районного бюджету та організацій-партнерів.

подв2А. Єрмоленко зазначив, що разом із новопривезеним інгалятором амбулаторія оснащена майже на 100%. В травні сесія сільради ще затвердить суму коштів на ремонт будівлі медичного закладу і до осені вона буде відремонтована.

Голова районної ради Юрій Єсипенко та голова райдержадміністрації Євген Любцов, які передали медикам інгалятор, побажали, аби це було не останнім оновленням обладнання цього року.

Другою приємною подією цього дня стало відкриття сучасного спортивного майданчику з тренажерами. Як пояснив школярам під час урочистого відкриття Євген Любцов, це відбулося завдяки втіленню в життя соціальних ініціатив Президента України. Завдання на найближчий рік — встановити такі майданчики в кожному селі району, а програма-максимум — побудувати районний палац спорту.подв4

Юрій Єсипенко також привітав семенівців із відкриттям спортмайданчика та висловив сподівання, що це лише початок позитивних змін в селі. Після церемонії відкриття усі бажаючі мали змогу випробувати спортивний інвентар.