image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відкрити власну справу допоможуть спеціалісти

11:42 05.06.2013

Відтепер в Мелітопольському районному центрі зайнятості кожен може отримати консультації щодо організації та ведення підприємницької діяльності.

Юрисконсульт Мелітопольського районного центру зайнятості Ольга Патлаха розповіла, що спеціалісти центру дадуть поради щодо законодавчої бази реєстрації суб’єктів господарської діяльності, ліцензування, отримання патентів, сертифікатів, роз’яснять особливості оподаткування та інші питання, пов’язані з організацією підприємницької діяльності.

Порадитися зі спеціалістами зможуть не лише громадяни, які тільки планують відкрити власну справу, а й ті, хто вже займається підприємницькою діяльністю.

Отримати відповіді на  питання, що турбують, можна особисто або за телефоном: 5-42-76, чи електронною поштою: melrcz@ukr.net

Також в центрі зайнятості можна буде отримати консультацію спеціалістів податкової, райдержадміністрації, земельного агентства.

Фахівці районного центру зайнятості зазначають, що двері їх установи завжди відкриті для громадян і запрошують мешканців району до співпраці.