image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

30 років Новобогданівській «Мрії»

«Роки, виспівані серцем». Під такою поетичною назвою в п’ятницю пройшов урочистий захід, присвячений 30-річному ювілею народного хору «Мрія».3 рокивъ

Цей колектив є незмінним учасником всіх районних свят, його виступи прикрашають концерти на найбільших сценах Запорізької області, а кількості нагород та перемог можуть позаздрити більшість іменитих колективів району. Привітати учасників хору зі значним творчим ювілеєм приїхали не лише шанувальники їхнього таланту, а й самодіяльні колективи з різних куточків Мелітопольщини. Від імені керівництва Мелітопольського району ювілярів привітав заступник голови Мелітопольської районної ради Володимир Бєлов, який вручив винуватцям свята у подарунок мікрохвильову піч.

За вагомий внесок у збереження та примноження культурної спадщини району колектив та учасники хору «Мрія» були нагороджені почесними грамотами та дипломами, а його незмінний керівник Віктор Бондаревський був нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

Присутній на святковому концерті начальник районного відділу культури та туризму Володимир Фтіц зазначив, що народний хор «Мрія» — це справжня співоча перлина Мелітопольського району і побажав йому довгих років творчого життя та процвітання.

Впродовж ювілейного творчого вечора гості свята почули старі улюблені пісні та нові композиції у виконанні учасників хору, а також дізналися безліч цікавих фактів про тих, хто несе в душі вогонь українського фольклору. За словами мешканців Новобогданівки, народний хор «Мрія» був і залишається окрасою та гордістю Новобогданівської сільської ради.