image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

25 років у вирі танцю

У травні зразковий танцювальний ансамбль «Цвіт» Семенівського будинку культури відзначив своє 25-річчя.25 рокив

З визначною датою колектив вітали друзі, колишні випускники та шанувальники його творчості. Ансамбль «Цвіт» — це гордість не тільки Семенівського будинку культури, а й всього Мелітопольського району.

Вітаючи танцюристів, головний спеціаліст районного відділу культури Світлана Шамова зазначила, що «Цвіт» є кращим колективом в районі і складає гідну конкуренцію на обласному рівні. Директор організаційно-методичного  центру народної творчості Світлана Дубовик також наголосила, що колективу дуже пощастило з керівником, який вкладає в свою роботу душу.

Незмінний керівник ансамблю Тетяна Фіногенова висловила вдячність тим, без кого неможливо уявити діяльність колективу, і в першу чергу — вдячним глядачам, які всі 25 років підтримують «Цвіт». Також керівник ансамблю зазначила, що опорою в роботі є батьки учасників — танцюристів, які допомагають у створенні костюмів та організовують виїзди на творчі конкурси. Не лишає без уваги «Цвіт» Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко.

Від імені колективу Семенівської сільської ради колектив «Цвіт» привітала секретар сільради Віра Башаріна, яка побажала його учасникам подальших творчих злетів. За великий внесок в розвиток хореографії керівник ансамблю та творчий колектив отримали обласні та районні нагороди.

І навіть у своє свято вихованці «Цвіту» не відпочивали, а дарували гарний настрій своїм гостям, демонструючи чудові танцювальні композиції, а ті, в свою чергу, віддячували щирими оплесками.