image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Малеча прощалася з дитсадком

11:57 05.06.2013

Цього тижня  дошкільнята старших груп прощалися зі своїми затишними дитячими садками. У шкільне життя їх проводжали вихователі та батьки. малеча1

Маленьких випускників села Костянтинівка привітав зі святом депутат Мелітопольської районної ради і меценат Валерій Анєнко. Він звернувся до дітей з побажаннями гарно відпочити влітку та з новими силами приступити до навчання в школі.

Завідуюча Костянтинівським дошкільним закладом «Теремок» Людмила Крижко підкреслила, що малеча отримала всі необхідні навички для навчання в школі та звернулася зі словами вдячності до батьків, які впродовж перебування дітей в садку надавали всебічну допомогу дошкільному закладу. Особливу подяку вона висловила головам батьківських комітетів: Анні Шамко, Олені Лещевій та Оксані Шипко. Присутня на святі директор Костянтинівського ліцею «Ерудит» Світлана Неліпа запевнила дітлахів, що у школі їх чекає багато цікавого. Також Валерій Анєнко відвідав Костянтинівський ДНЗ «Веселка», де насолодився чудовими концертними номерами, які підготували дошкільнята.малеча2

Завідуюча ДНЗ «Веселка» Тетяна Саржан наголосила, що прощатися із малечею нелегко, бо за чотири роки перебування в садку вони стали немов рідні для колективу до-шкільного закладу. Педагог висловила вдячність найактивнішими батькам Оксані Землянській та Тетяні Жежуловій, які брали активну участь в житті садка.

Гості свята завітали до дітей не з пустими руками. Валерій Анєнко за доброю традицією вручив випускникам ДНЗ «Теремок» та «Веселка» канцелярські набори, які стануть в нагоді майбутнім першокласникам.

Всього цього року 55 дошкільнят завершили своє навчання в садку, з них 34 — випускники ДНЗ «Веселка» та  21 — ДНЗ «Теремок».