image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Традиція «Приазовського Інтер-фольку» триває

З 7 по 8 червня в Приазовському районі проходив третій молодіжний регіональний фестиваль національних культур «Приазовський Інтер-фольк-2013». традиция

Цього року участь у фестивалі взяли 20 національних товариств з Криму, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької областей. Керівник Мелітопольського зразкового танцювального ансамблю «Мааян» Марина Кучеренко зазначила, що колектив бере участь у заході кожного року і підкреслила, що «Приазовський Інтер-фольк» має свою неповторну атмосферу: «З кожним роком кількість учасників збільшується, і це завдяки теплій атмосфері заходу. Я зараз у відпустці, тому відміняю участь у всіх фестивалях, але проігнорувати цей захід наш колектив не зміг».

Голова Приазовської райдержадміністрації Вадим Сухіна підкреслив, що для Приазов’я фестиваль став невід’ємною частиною життя та візитною карткою. Почесних гостей фестивалю можна було впізнати по яскравій шовковій хустці на шиї. Саме таким чином був відзначений і голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко. Пов’язали його господарі першого дня фестивалю — ботієвці.

традицЯк і два попередніх роки, захід проходив під патронатом народного депутата України  Артема Пшонки. Від імені народного обранця присутніх привітала його помічник Людмила Любім. Вона побажала подальшого розвитку творчості в Приазовському краї та успіхів національним товариствам у їх діяльності.

За підсумками фестивалю лауреатами першого ступеню стали: вокальна студія «Thebest» (Дніпропетровського єврейського громадського  центру), вокально-інструментальний квартет «Барви» (Приморське районне українське культурне товариство «Ногайське сузір’я») та народний кримськотатарський ансамбль пісні та танцю «Гузель Кирим» (Мелітопольське кримськотатарське товариство «Азат»), Мелітопольський зразковий танцювальний ансамбль «Мааян» міської єврейської громади  отримав диплом «Глядацька симпатія». Гран-прі «Приазовського Інтер-фольку» отримав громадський союз «Обласна рада національних об’єднань» під керівництвом Олександра Житомирського.