image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Селяни мають домовитись

10:52 10.07.2013

  Минулої п’ятниці члени двох постійних депутатських комісій (з питань раціонального природокористування, а також з питань прав людини) Мелітопольської районної ради провели виїзне засідання.

IMG_8541Приводом стало прохання мешканців Промінівської сільради розібратися в складній ситуації. Мешканці сіл Привольне та Широкий Лан не поділили луки для випасу худоби.

Як пояснив Промінівський сільський голова Микола Думанський, через незалежні від місцевої влади умови площа ділянки для випасу худоби значно скоротилася. Землі, на яких селяни довгі роки випасали худобу, належать держпідприємству «Мелітопольське лісомисливське господарство». Землі довго простоювали — у підприємства не було коштів їх обробляти. Наразі ж державне фінансування налагоджене, і ДП взялося за обробку власних територій, тим самим скоротивши землі для випасу худоби. Тому мешканці Широкого Лану не мали іншого вибору, як скористатися землями сусіднього села — Привольного. Привольненці ж не бажають пускати на свої поля сусідську худобу.IMG_8551

Депутати районної ради Олександр Железков, Василь Масалабов, Олександр Мироненко, Олександр Перцевий та Сергій Зезуля уважно вислухали усіх учасників конфлікту — мешканців Широкого Лану, села Привольне, а також Мелітопольського лісомисливського господарства. Народні обранці, вивчивши наявні документи, дійшли висновку, що підстав вважати, ніби лісгосп порушив закон та самовільно захопив землі, немає. Тому селяни мають на місцевому рівні залагодити конфлікт, домовитись про місце для випасу тварин.IMG_8547

Як швидко та наскільки вдало буде вирішена ситуація, що склалася в Промінівській сільраді, залежить від бажання та вміння людей йти на компроміси, а також від оперативного втручання місцевого керівництва.