image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Захисники природи приймали привітання

11:00 10.07.2013

7 липня працівники природно-заповідного фонду відзначали своє професійне свято. Напередодні, 4 липня привітання на свою честь приймали спеціалісти Приазовського національного природного парку від керівництва установи.

Директор Приазовського національного природного парку Олег Єлісєєв побажав своїм колегам наснаги в роботі, сімейного благополуччя та здоров’я, кращим працівникам установи були вручені подяки.

Свято стало гарним приводом, щоб підбити підсумки роботи парку. Олег Єлісєєв розповів, що основна робота розподіляється між  відділом державної охорони, науковим та рекреаційним відділами. на відділ державної охорони покладено відповідальні обов’язки збереження всіх мешканців заповідної зони. Подекуди спеціалісти натикаються на непорозуміння охочих порибалити або вполювати дичину на території парку. Зафіксовані випадки, коли браконьєри встановлюють спеціальне приладдя на дорозі, через які пошкоджуються колеса на машинах держохоронців.

Що ж до рекреаційного відділу, то його завдання — забезпечити гідне дозвілля в тих частинах парку, де це можливо. Директор установи розповів, що наразі спеціалісти з рекреації втілюють в життя проект  з облаштування місць для відпочинку на Степанівській косі.

Олег Єлісєєв зазначив, що основною метою діяльності парку є збереження природи та зменшення негативного впливу людей на навколишнє середовище.

За три з половиною роки існування природоохоронної організації, спеціалістам парку вдалося досягти значних результатів — заповідні зони стали місцем перебування незвичних представників фауни, таких як рожевий пелікан та лелеки. За час роботи парку, значна увага приділяється відновленню Молочного лиману. Наразі науковці чекають надходження коштів для будівництва з’єднувального каналу між водоймою та морем.

За словами Олега Єлісєєва, хоча праця спеціалістів парку є непомітною для більшості громадян, але за їх допомогою зберігаються природні багатства країни, унікальний світ флори та фауни.