image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День прапора відсвяткували в кожному селі

23 серпня в День державного прапора в Костянтинівці відбувся урочистий мітинг, присвячений цій події. день прапора в селе

Захід зібрав разом костянтинівців різного віку — школярі та люди похилого віку разом згадували про історію виникнення державного символу та про долю українського народу під час боротьби за незалежність країни. Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко наголосив на важливості державних символів у становленні суверенності України та розповів про здобутки району за останній час: «Напередодні свята голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко вручив ключі від карет швидкої допомоги для населених пунктів області, новеньку швидку отримав і Мелітопольський район. В цьому році були введені в експлуатацію дві амбулаторії — в Костянтинівці та в Семенівці, в районі функціонує центр первинної медико-санітарної допомоги», — підбив підсумки Юрій Єсипенко.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов підкреслив, що головні символи України — тризуб та прапор здобуті у довгій боротьбі нашого народу за незалежність: «Цілі покоління нашого народу боролися, щоб держава стала вільною… Вітаю вас зі святом, любіть та бережіть Україну. Україна — це найкраща держава в світі і спільною працею ми зробимо її ще кращою».

Слід зазначити, що вшанування державного прапора пройшло у всіх населених пунктах району і вже давно стало невід’ємною традицією для мешканців Мелітопольщини.