image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Державна охорона за збереження природи

10:49 04.09.2013

24 серпня на території Запорізької області стартував сезон полювання. Напередодні працівники Приазовського національного природного парку виїхали до мисливських угідь, щоб роз’яснити мисливцям особливості природоохоронного законодавства.

державнаЗокрема, співробітник відділу державної охорони, використання та відтворення природних екосистем Приазовського парку Сергій Гончаренко наголосив, що згідно діючому законодавству полювання в заповідній зоні заборонено.

У день відкриття полювання були проведені рейди державною охороною парку з виявлення мисливців, що не дотримуються законодавства. Але попередня робота з запобігання браконьєрству дала свої результати, поки що порушників на території Приазовського національного парку виявлено не було. Слід зазначити, що за незаконне полювання на природно-заповідних територіях передбачені досить значні штрафи. Так, за незаконно впольовану сіру качку штраф складає 2300 грн., а за сірого журавля 15000. Спеціалісти парку й надалі ретельно стежитимуть за дотриманням природоохоронного законодавства на території парку.