image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рік дитячої творчості

11:36 18.09.2013

Сьогодні бібліотека для дітей — не лише книжковий дім, а й центр пізнавальної, дозвіллєвої діяльності, формування їх творчої особистості. 

Указом Президента України  2013 рік оголошено роком дитячої творчості. рик рик2

Мелітопольська центральна районна  бібліотека під час літніх канікул взяла участь у проведенні Всеукраїнського конкурсу дитячої  творчості  «Дитячі історії  про найголовніше». Його проведення в районі стало поштовхом для виявлення і підтримки дитячих талантів, організації  змістовного дозвілля.

Конкурс проводився в двох номінаціях: індивідуальні та колективні роботи в трьох вікових категоріях серед учнів 1-4, 5-8 та 9-11 класів. Він спонукав дітей до творчості, розвитку фантазії та здібностей, виховання любові та дбайливого ставлення до книги.

Учасниками Конкурсу стали діти різних вікових категорій Мирненського міжрайонного притулку для неповнолітніх. Вони підготували яскраву, гарно оформлену за змістом книжку-саморобку «Мелітопольський край нашими очима». У книжці юні автори використали багато матеріалів різних форм декоративно-вжиткового мистецтва, в’язання крючком, квілінгу, аплікації та інше. Їх книжка наповнена цікавими розділами про сім чудес Мелітопольського краю: Кам’яну  Могилу, Цілющі джерела, Мелітопольську черешню, Дуб-Патріарх, Старобердянське лісництво та інше.

Цю книжку-саморобку було передано в Запорізьку обласну дитячу бібліотеку «Юний читач». Після підбиття підсумків книжка «Мелітопольський край нашими очима» зайняла перше  місце у номінації «Колективна робота». Для участі у другому турі роботу було направлено у місто Київ у Національну бібліотеку України для дітей.

Толстеньова О.Є., заступник директора Центральної районної бібліотеки  по роботі з дітьми