image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День Астраханки

10:55 25.09.2013

22 вересня мешканці Астраханки відзначали подвійне свято: День народження села та 70-ту річницю визволення населених пунктів сільради від фашистських загарбників.

Організатори свята — місцеві працівники культури та освіти постаралися, аби на святі кожен астраханець відчував свою значущість для села, свою виключну роль в історії населеного пункту. Особливу увагу приділили єдиному учаснику бойових дій часів Великої Вітчизняної війни Миколі Весніну. Саме на його адресу лунали щирі слова подяки за можливість вже в сімдесятий раз святкувати День Звільнення.

Астраханський сільський голова Микола Григор’єв від себе та усіх односельців подякував ветерану війни, привітав його зі святами та вручив корисний в повсякденні подарунок.

До його привітань приєдналися депутат Запорізької обласної ради Микола Кишко, заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша та депутат Мелітопольської районної ради Олександр Мордик.

Сучасні астраханці з гідністю продовжують справу своїх дідів — працюють на користь малої батьківщини, вкладаючи душу в повсякденний труд.

Найуспішніші та найпрацьовитіші мешканці села під час свята одержали заслужені нагороди районного та обласного рівнів. Так, керівник сіль- госппідприємства «Росія» Іван Шеремета отримав орден «За заслуги перед Запорізьким краєм». Також грамотами та подяками були відзначені виконавчий директор ТОВ «Агро Вільне» Яків Херсонець, директор ФГ «Наталія» Сергій Журавльов, мешканці села Авакім Алавердян, Олександр Шестаков та багато інших.

Не меншою увагою на святі користувалися матері-героїні. В Астраханці наразі мешкає вже п’ятеро жінок з цим почесним званням: Стефанія Шеремета, Марія Диканова, Валентина Карнаван, Галина Дудка, Валентина Жданова. Усі вони отримали подарунки, квіти та музичні привітання під час свята.

Микола Григор’єв запевнив, що і матері-героїні, і люди похилого віку, і молодь, і школярі будуть одержувати підтримку та допомогу від сільської ради. Адже в Астраханці добре розуміють, що головний скарб села — це його мешканці.