image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бібліотекарів привітали зі святом

10:56 02.10.2013

30 вересня в Україні святкують день бібліотек. Районних бібліотекарів із професійним святом вітали в Новгородківському будинку культури.

В святковий день їх привітав заступник голови Мелітопольської районної ради Володимир Бєлов. Він наголосив, що бібліотекарі разом із педагогами несуть знання дітям та побажав, щоб ця робота завжди приносила задоволення.

До теплих слів на адресу працівників бібліотечної системи приєдналися Новгородків-ський сільський голова Ярослав Швігл та депутат районної ради, керівник агрофірми «Україна» Віктор Барцал.

Начальник районного відділу культури та туризму Володимир Фтіц та директор районної централізованої бібліотечної системи Ольга Даниліна зазначають, що життя в бібліотеках не стоїть на місці: вводяться інноваційні технології, поповнюється бібліотечний фонд. За останній час комп’ютери з’явилися в Семенівській, Костянтинівській, Терпіннівській, Спаській бібліотеках. За словами Ольги Даниліної, такі нововведення зробили бібліотеки вкрай популярними серед населення. Директор районної централізованої бібліотечної системи вважає, що все це стало можливим завдяки небайдужості до долі бібліотек районного керівництва, сільських голів, меценатів та наполегливості бібліотекарів.

Під час урочистостей бібліотекарі були нагороджені грамотами райради та райдержадміністрації,  а також районного відділу культури. А колектив Новгородківського будинку культури подарував бібліотекарям яскравий концерт.