image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бібліотекар! Це слово — повне сонячного змісту…

30 вересня 2013 року в Комунальному закладі «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради відбувся святковий вечір, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, який провели студенти бібліотечного відділення Гаврилюк Віра, Кликова Євгенія та Білан Яна.библиот

Зі словами привітання до викладачів комісії, бібліотекарів училища, студентів  відділення та гостей  звернувся заступник директора з гуманітарних питань Єгоров М.О. Він зазначив, що  книга — одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам,які відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Через книгу, через освіту світло розповсюджується на людські душі. І саме тому 15 років назад , у День святих Віри, Надії та Любові ми вперше відзначили це свято .

Зі щирими побажаннями щастя, здоров’я, натхнення та музичними подарунками завітали до святкової зали студенти: духового відділення Воєвода Станіслав, який виконав The Chicken — Playalong та хорового відділення Князєва Дарина з піснею «Тече вода», Вакульчук Надія з вокальною композицією «Ти у мене одна».

Федорова І.В., викладач ПЦК бібліотечних дисциплін