image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День Мирного

12:39 09.10.2013

27 вересня селище Мирне відзначило чергову річницю з дня заснування. Святкували подію гучно, із запрошенням почесних гостей, з веселою музикою, привітаннями та, звичайно, подарунками.день2 день3

Селищний голова Юрій Радьков привітав земляків та подякував їм за щоденну працю заради добробуту рідного населеного пункту.

Наразі селище Мирне — одне із найкомфортніших населених пунктів району, де дбають про благоустрій та опікуються чистотою вулиць. Цього року вулиця імені Олега Олексенка була визнана найкращою в районі, а саме Мирне посіло третє місце в обласному конкурсі на краще селище міського типу. Відзнаку переможців Юрію Радькову вручив голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов.день

Впродовж свята нагороди від районної влади та селищної ради отримували мирненці, які заслужили особливої відзнаки за свою сумлінну працю. Не забули організатори заходу про ветеранів селища, почесних мешканців.

До привітань також приєднався співвласник торговельної марки «Олком» Євген Куценко. Він привітав мирненців та побажав мешканцям селища ще багато років разом відзначати це свято.