image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Міні-турнір на честь ювілейної дати

12:52 09.10.2013

В понеділок незвичайне змагання з шахів та шашок було проведене в приміщенні районної ради. Справа в тому, що міні-турнір проводився між командою ветеранів району та представниками молодіжної організації «Молоді регіони».мини2 

Як розповіла керівник районного центру «Волонтер» Мелітопольської районної ради ветеранів Галина Голованова, торік була підписана Угода між організацією ветеранів та організацією «Молоді регіони». В рамках цієї Угоди ці організації вже провели кілька спільних заходів: святкування Дня Перемоги, «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», мітинг-реквієм «Запали свічку Пам’яті», присвячений річниці початку Великої Вітчизняної війни, акція «Врятуємо Молочний лиман» та інші.мини

Цього ж разу на честь 70-річчя визволення Мелітопольщини від німецько-фашистських загарбників було намічено провести змагання з шашок та шахів між ветеранами та молоддю.

— Ми вирішили з’ясувати, що переможе — молодість чи досвід, — розповідає заступник голови РО «Молоді регіони» Микола Хилько. — До змагань обидві команди готувалися ретельно та серйозно. Переможець буде виявлений за кількістю очок.

Після довгої та напруженої боротьби визначилися переможці змагань. У шаховому турнірі переміг досвід — перше місце посів представник ветеранської організації Віталій Демченко. На другому місці — Олексій Макаров з «Молодих регіонів», на третьому ще один представник старшого покоління Віктор Лавриненко. У змаганнях з шашок перше місце також лишили за собою ветерани. Переможницею стала Галина Голованова. Друге та третє місця посіли відповідно Анатолій Науменко та Олександр Олешко з «Молодих регіонів».

— У впертій боротьбі між юним і зрілим поколіннями, між молодістю та досвідом, звичайно, перемогла дружба, — підбила підсумки Галина Голованова. — Бо ніщо так не зближує і не об’єднує людей, як спільна робота і дозвілля.