image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бюджетні складнощі

13:08 09.10.2013

Чергове навчання для сільських голів провели минулого тижня в районній раді.бюдж  

Актуальні питання, винесені на засідання, привернули увагу керівників сільських територій. Зокрема, жвавий діалог склався з начальником Управління Держземагенства у Мелітопольському районі Володимиром Вінником. Представник Держезмагенства висловив сподівання, що в майбутньому їх співпраця з сільськими радами буде активнішою, а також пояснив ситуацію із видачею свідоцтв на земельні ділянки, а не звичних держактів.

бюдж3Голова районної ради Юрій Єсипенко та голова райдержадміністрації Євген Любцов закликали сільських голів частіше співпрацювати із державним земельним агентством, аби потім доносити до мешканців своїх територій свіжу й достовірну інформацію.

Начальник районного управління фінансів Наталя Супрун повідомила про фінансовий стан району та сільських територій. Зокрема, вона зазначила, що на сьогодні план дев’яти місяців з наповнення бюджетів виконаний.

— Відсоток виконання за помісячним планом складає 109,9, — зазначила Н. Супрун. — Якщо брати за річними сумами, то відсоток виконання складає 74,8, що майже дорівнює нормі — 75%. Серед усіх 20 районів області за цим показником Мелітопольський район посідає шосте місце. А за приростом, який у нас дорівнює 110%, ми на третьому місці в області.

бюдж2Проте видаткова частина бюджетів виконується не в такому обсязі, як хотілося б. Не вистачає коштів на фонд заробітної плати та для розрахунку за енергоносії. Загалом ця сума складає приблизно 13 мільйонів гривень.

Євген Любцов розповів, що фінансовий стан не лише в Мелітопольському районі, а й по всім регіонах країни доволі важкий, тому потребує особливої зосередженості керівників територій та зваженості вчинків. Зокрема, мова йде про економне проведення сезону опалення.