image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували ветеранів

13:17 09.10.2013

2 жовтня ветеранів та пенсіонерів, що проживають в селах  на території Фруктовської сільської ради, вітали з Днем людей похилого віку.вшанув

Учасники заходу спілкувалися у теплій невимушеній атмосфері. Першою до присутніх звернулася Фруктовський сільський голова Любов Снігірь, яка наголосила на важливості кожного мешканця поважного віку для громади. «Дорогі наші, ми раді, що ви до нас завітали. Ми раді, що нам є у кого вчитися. Ви наша гордість, Ви наші вчителі… нехай Господь благословляє і охороняє вас від усіх негараздів»,- зазначила вона у зверненні до учасників заходу.

Слова вдячності на адресу винуватців свята також висловили місцеві меценати — директор ДП ДГ»Мелітопольське» Володимир Сенін та директор ТОВ «Цареводарівка» Валентин Зайцев. Вони підкреслили, що день, коли вшановують людей поважного віку, є важливим, бо саме вони стояли біля витоків нашої країни та району. Керівник районної ветеранської організації Леонід Коваленко висловив вдячність Фруктовському сільському голові Любові Снігірь за небайдужість до долі ветеранських організацій, що діють на території Фруктовської сільради.

Самі ж люди поважного віку під час заходу довели, що їх вік не заважає їм жити цікаво та весело. Так, голова Долинської первинної ветеранської організації Віра Кондратова розповіла гумореску, де надаються поради, як побороти старість. Під час заходу пролунало чимало теплих слів на адресу людей поважного віку. А концерт колективів Фруктовського будинку культури подарував присутнім гарний настрій. За організацію свята Любов Снігірь висловлює вдячність директору ТОВ «Фрідом Фарм Терра», ТОВ «Магістраль — Сервіс» Олександру Перцевому та директору ДП ДГ «Мелітопольське» Володимиру Сеніну.