image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Літа на осінь повернули…

13:21 09.10.2013

Так називалось свято, присвячене  Дню людей похилого віку, яке відбулося в Костянтинівському будинку культури. низький уклин

2 жовтня в Костянтинівському будинку культури відбувся концерт, присвячений Дню людей похилого віку.

Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький підкреслив, що саме завдяки старшому поколінню ми живемо у вільній та мирній країні: «Це вашими руками кувалась Велика Перемога… А потім саме ви відновлювали мирне життя та підіймали народне господарство», — наголосив сільський голова. У святковий день сільський очільник побажав присутнім здоров’я, щастя та наснаги у житті.низький уклин2

Голова Костянтинівської первинної ветеранської організації Тетяна Кудря подякувала всім присутнім за участь у святі та подарувала вірш.

За словами Леоніда Біленького, люди старшого покоління — це скарбниця мудрості для молоді. Він запевнив всіх, що й надалі докладатиме максимум зусиль, щоб покращувати життя костянтинівців поважного віку.

Про життєвий шлях орденоносців: Цимбала І.П., Алексеєнко Г.І., Чернявської О.І. — колишніх працівників колгоспу ім. Леніна, про подружжя Рябухи, які живуть разом 63 роки, та довгожительку Козик Т.П.(1919 р.н.) з колгоспу ім. Фрунзе    розповіли сімейні фотографії. Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім святковий концерт. Фольклорний колектив «Чарівниці», танцювальний колектив та солісти побажали гостям всіляких гараздів і порадували їх гарним співом, запальними танцями та квітами.

Після концерту гості поспілкувалися з сільським головою  Леонідом Григоровичем, щиро подякували організаторам за свято, за повагу і турботу.