image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У терпіннівців — подвійне свято

12:41 16.10.2013

14 жовтня мешканці Терпіння святкували 213-ту річницю з Дня заснування села та День визволення від фашистських загарбників.терпин терпин2

Традиційно впродовж дня для всіх працював ярмарок сільськогосподарської продукції, розважальні майданчики. Колективи Терпіннівського будинку культури радували учасників свята концертними номерами, також терпіннівці та гості свята могли пригостися безкоштовним кулішем та фронтовими ста грамами.терпинг3

Під час урочистої частини терпіннівці приймали привітання від сільського голови Василя Ступара, голови Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцова, голови Мелітопольської районної ради Юрія Єсипенка та депутатів райради Василя Руденького, Льови Маргаряна і Валерія Анєнка.

Василь Ступар зазначив, що Терпіння завжди славилося своїми здобутками у аграрному напрямку завдяки працьовитим та щирим людям. Він подякував односельцям за їх працю заради розвитку села та запевнив, що їх мала Батьківщина з роками буде все кращою.

терпин5Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов висловив вдячність ветеранам за те, що врятували наш район та країну від коричневої чуми, і запевнив, що районна влада й надалі робитиме все можливе, щоб зробити їх життя комфортнішим. Голова Мелітопольської райради Юрій Єсипенко підкреслив, що Терпіння було і залишається справжньою перлиною району і побажав терпіннівцям добра та щастя, щоб їх обличчя завжди сяяли усмішками.

Мешканці села, які беруть активну участь у житті Терпіння, були нагороджені грамотами й подяками райради, райдержадміністрації та сільської ради. Завершилось святкування ввечері яскравим фейєрверком.