image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

МНС попереджає

12:54 23.10.2013

Шановні громадяни!

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області занепокоєне ситуацією, що склалась на території області з випадками травмування населення під час  виявлення підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні.

У зв’язку з цим, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області звертається до громадян! Якщо ви виявили чи знаєте місця можливого виявлення вибухонебезпечних предметів — одразу повідомте за телефонами 101 (цілодобово), (061) 787-94-68, (061) 787-94-83 або 102 (цілодобово).

При виявленні підозрілого предмета, схожого на вибухонебезпечний, припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця. В жодному разі не пересувайте підозрілий предмет та за можливістю організуйте охорону небезпечного місця. Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмета, доки не прибули спеціалісти. Пам’ятайте, ні в якому разі не можна нагрівати та розбирати підозрілий предмет.

Виявлені вибухонебезпечні предмети будуть знищені в спеціально відведених місцях підготовленими фахівцями-піротехніками.