image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Головні перемоги — ще попереду

13:22 23.10.2013

Більше тисячі вихованців, десятки медалей та кубків, звання майстра спорту міжнародного класу, заслуженого тренера України з гирьового спорту — це далеко  не повний перелік спортивних здобутків костянтинівського спортсмена, відомого  на весь світ, Сергія Кубрака, який 16-го жовтня відсвяткував 50-річний ювілей.головни 2

головни

Вітання на свою адресу Сергій Іванович приймав в стінах костянтинівського ліцею «Ерудит» — навчального закладу, де колись розпочалася його тренерська кар’єра.

Першим ювіляра привітав директор районної дитячо-юнацької спортшколи В’ячеслав Гречко, побажавши колезі діждатися, аби його учні та вихованці здобули таких самих висот у спорті.

Почесний гість свята — голова районної ради Юрій Єсипенко вручив ювіляру орден «За заслуги перед Запорізьким краєм», передав вітання від обласного керівництва і висловив сподівання, що ми ще не раз почуємо про спортивні   успіхи нашого земляка та його вихованців.

головни 4

Голова обласної ради всеукраїнського товариства «Колос» Анатолій Земляков назвав Сергія Кубрака кращим спортсменом області і вручив йому грамоту й подарунок від центральної ради товариства.

головни 3

До привітань приєдналися заступник голови райдержадміністрації Олександр Баша та начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Безбородих, які поядкували Сергію Кубраку за час та сили, віддані дітям.

Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький зазначив, що п’ятдесят років — це просто друге двадцятип’ятиріччя і побажав імениннику бадьорості та подальших успіхів ще як мінімум на 25 років.

До усіх привітань приєдналися колишні вихованці Сергія Кубрака, які наразі вже самі мають серйозні титули та спортивні досягнення.

Ювіляр подякував усім та пообіцяв, що головні перемоги мелітопольських гирьовиків ще попереду.