image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

13:25 23.10.2013

Проект під такою назвою презентував минулого тижня  в Мелітопольському районі координатор проекту Євросоюзу та Програми розвитку ООН в Запорізькій області Геннадій Устімов. Він був запрошений на семінар, організований Мелітопольською районною радою.

Як розповів Г. Устімов, проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» — один з наймасштабніших проектів ПРООН в Україні. В його рамках в Україні реалізовано 1303 проекти. Вони стосуються охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища, енергозбереження та водопостачання — найактуальніших питань сьогодення. Сторонами, що беруть участь в проекті, є місцеві органи влади, органи місцевого самоврядування, місцеві мешканці, громадські організації та міжнародні донорські організації.

Завдяки програмі ЄС та ПРООН, на території Запорізької області реалізовано 53 проекти, з них: 21 — з енергозбереження, вісім — з охорони здоров’я, 15 — з водозабезпечення, п’ять — з вуличного освітлення та чотири — з придбання шкільного транспорту. Загальна вартість втілених по області проектів перевищує сім мільйонів гривень. Від 20 до 70 відсотків вартості проектів фінансувалося за рахунок Проекту ЄС та ПРООН.

Геннадій Устімов розповів про користь від участі в таких проектах, про шляхи їх фінансування, а також про складнощі під час впровадження.

Мелітопольський район вже намагався взяти участь в масштабному проекті ЄС та ПРООН, проте перша спроба не вдалась. Надалі спроби будуть продовжені.