image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ще три почесних звання

16:35 30.10.2013

28 жовтня голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов виконав почесну місію: вручив посвідчення «Мати-героїня» трьом мешканкам району.ще три ще три2

Першою він відвідав мешканку Вознесенки Ольгу Кузьміну, яка виховала п’ятьох  дітей. Наразі жінка домогосподарка, але свого часу встигла попрацювати на різних посадах. З 1985 року працювала у місцевому будинку побуту «Южний», з 1990 року по 2008  працювала на Мелітопольському заводі «Автогідроагрегат». Завжди брала активну участь у житті села, має нагороди за свою професійну діяльність. В родині Кузьміних троє синів і дві дочки, найстарший син вже має власну родину, а наймолодший ще навчається у Вознесенській  гімназії «Орієнтир».

Цього ж дня голова райдержадміністрації вручив ще два посвідчення «Мати-героїня» — Гані Костюковій зі Спаського та Ларисі Артеменко з Новобогданівки.

Ганна Костюкова має 39 років загального стажу роботи, та це не завадило їй виховати п’ятьох дітей, вже має онуків та правнуків. Весь свій трудовий шлях вона присвятила розвитку сільського господарства району. Більшу частину життя жінка працювала дояркою. За заслуги у роботі нагороджена цінними подарунками та подяками, має медаль «Ветеран праці».

Лариса Артеменко з Новобогданівки присвятила себе вихованню шістьох дітей, наймолодший син наразі навчається в першому класі Новобогданівської школи, крім цього в родині ще двоє школярів.

Під час візиту до багатодітних родин Євген Любцов зазначив, що діти —  майбутнє нашої країни. Він побажав жінкам та їх дітям здоров’я та зазначив, що підтримка багатодітних сімей є одним із соціальних пріоритетів президента України Віктора Януковича та керівництва Мелітопольського району.