image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

69 років потому пам’ятаємо

16:36 30.10.2013

28 жовтня на території всіх населених пунктів району пройшли заходи, присвячені 69-тій річниці визволення України від фашистських загарбників.69 2 69

Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко та депутат Мелітопольської райради Валерій Анєнко відвідали меморіали, щоб вклонитися солдатам за подвиг.

Під час мітингу в Новомиколаївці Юрій Єсипенко наголосив, що це свято зі сльозами на очах, тому що поряд з радістю за перемогу над фашистськими загарбниками в серцях живе туга та жаль за тими, хто не повернувся з кровопролитної війни. Депутат райради Валерій Анєнко зазначив, що українці в неоплатному боргу перед тими, хто поклав голову за нашу свободу.

Також районні керівники відвідали меморіал в Новгородківці та Долинському, де разом із мешканцями села вшанували подвиг радянських воїнів. Вклонилися районні  очільники пам’яті загиблих солдат і в с. Малий Утлюг, с. Високе та с. Степове.

Під час поїздки селами Юрій Єсипенко висловив вдячність місцевим керівникам за гідне ставлення до військових меморіалів.