image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подвійне свято у Фруктовому

16:40 30.10.2013

26 жовтня селище Фруктове відсвяткувало річницю свого заснування та День визволення від фашистських загарбників.подвийне4 подвийне7подвийне 3

Подвійне свято зібрало повну залу гостей в місцевому будинку культури. Перші особи району поспішили привітати фруктовців. Голова районної державної адміністрації Євген Любцов зауважив, що Фруктове завжди вирізнялося обдарованими, творчими і працьовитими людьми, які своєю працею здобували славу для селища на всю область. Адже саме у Фруктовому створені та вирощені десятки сортів плодових дерев, саме тут розташовані всесвітньо відомі черешневі сади, саме тут пліч-о-пліч багато десятиріч поспіль працюють науковці та садівники.

подвийне8

— Негатив ніколи не допоможе розвиватися, — підкреслив районний керівник. — Лише праця, лише віра у власні сили та майбутнє своєї країни, свого району, свого селища є конструктивними та можуть дати позитивні результати. У Фруктовому розташоване дослідне господарство «Мелітопольське» — відоме на всю область та Україну. У підприємства є перспективи. Ми, районна влада, робили, робимо та будемо робити усе можливе, аби допомагати підприємству, аби підтримувати ваше селище.Євген Любцов зауважив, що наразі дієвим виходом зі складної економічної ситуації є напружена та сумлінна праця, а також відмова від негативних думок, яких, на жаль, зараз забагато.

— Цього року аграрії отримали непогані сходи озимини, — повідомив Є. Любцов. — Я сьогодні об’їхав багато полів — всюди дуже рясна, сильна, здорова озимина, що дає сподівання на багатий врожай наступного року. Крім того, хочу підкреслити, що наразі в районі обробляється абсолютно вся земля, немає занедбаних полів. Це ще раз доводить, що лише щоденною працею ми можемо подолати труднощі.Мелітопольський район також має перспективи, впевнений Є. Любцов. Адже, незважаючи на фінансові складнощі, цього року вдалося відкрити три додаткових групи в дитячих садках району, чотири групи короткотривалого перебування дітей. Стрімко йде впровадження медичної реформи — відкрито три нові амбулаторії сімейного лікаря, відремонтоване відділення у Терпінні.

подвийне 5

подвийне

подвийне9

Євген Любцов виконав почесний обов’язок та вручив грамоти й подяки МРДА кращим трудівникам селища. Окрім цих нагород, під час свята  також були вручені нагороди від народного депутата України Євгена Балицького, а також від районної ради. Заступник голови райради Володимир Бєлов приєднався до слів привітань на адресу фруктовців.
До усіх привітань приєдналися депутат районної ради Валерій Анєнко, а також за-ступник директора ДП «ДГ «Мелітопольське» Анатолій Давиденко. Він також вручив подяки своїм працівникам.- Ви навчили весь наш район, а також сусідні райони, як можна в нашій посушливій зоні вирощувати фруктові сади, — зауважив В. Бєлов. — І не прос-то сади, а найкращі в країні сорти фруктів. Безсумнівно, Фруктове — це перлина Мелітопольського району. І таким його зробили ви.

Важливою частиною свята стало присвоєння мешканці Фруктового Вірі Олексіївні    Акінжели звання «Почесний мешканець села». Віра Олексіївна все своє життя віддала роботі в садах, користується повагою та любов`ю односельців, тож звістка про те, що вона удостоєна такого звання, супроводжувалася бурхливими оплесками присутніх.

подвийне 2

 

Друга частина святкової програми складалася з виступів художніх колективів місцевого будинку культури. Концерт-звіт проглядали фахівці районного відділу культури і туризму, які оцінили рівень майстерності дітей та їх керівників як дуже високий.