image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новомиколаївці відсвяткували 70-ту річницю визволення

16:41 30.10.2013

Минулого тижня в Новомиколаївці пройшли заходи, присвячені 70-річчю визволення населеного пункту від фашистських загарбників.новомикол

Під час урочистого мітингу Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов зазначив, що наразі на території населеного пункту залишилося три ветерани, це Сергій Газарович Багдасарян, Надія Дмитрівна Купріянова та Микола Миколайович Озеров та висловив вдячність за їх ратний подвиг.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов також завітав на урочистості та привітав новомиколаївців зі святом. Він вклонився ветеранам та закликав молодь ніколи не забувати подвиг своїх дідів та прадідів і навчати наступні покоління знати та поважати подвиг солдатів Великої Вітчизняної війни.

На заході помічник-консультант народного депутата України Євгена Балицького Ніна Єфіменко від імені народного обранця висловила вдячність всім підприємцям за підтримку в організації святкування Дня визволення району та вручила їм ювілейні монети і подяки. Також подяки та подарунки отримали школярі, що брали участь у  конкурсі,  присвяченому Великій Перемозі.

По завершенню урочистостей учасники мітингу поклали квіти до братського меморіалу загиблим воїнам.