image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На місці ратних боїв буде музей

16:49 30.10.2013

DSCN0808

Минулими вихідними на братському меморіалі в селі Чапаївка Токмацького району пройшов  урочистий мітинг, присвячений 70 річниці визволення Токмацької землі від фашистських загарбників.

DSCN0688

Розпочався захід із закладання каменя на місці створення майбутнього музею «Героям прориву лінії «Вотан».

Під час мітингу від імені народного депутата України Артема Пшонки присутніх привітали  його помічники-консультанти Людмила Любім та Олександр Вербицький. В першу чергу вони звернулися до ветеранів та висловили їм вдячність за те, що надали можливість сучасникам жити у вільній країні.

DSCN0779

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олег Ніколенко зачитав вітальний адрес від голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка та наголосив на важливості пам’яті про Велику Вітчизняну війну для кожного з українців.

DSCN0674

Слід зазначити, що народний депутат України Артем Пшонка приділяє велику увагу благоустрою меморіалу, а також активно підтримує роботу пошукових загонів. Цього року завдяки пошуковим роботам на меморіалі пройшло перепоховання останків п’ятдесяти чотирьох воїнів, що загинули при  штурмі лінії «Вотан», відбулася панахида за померлими.