image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Талановита країна

15:03 06.11.2013

24-25 жовтня в нашому місті пройшов Міжнародний полікультурний фестиваль «Золоті обереги вічності».таланов

24 та 25 жовтня в Мелітопольській дитячій школі мистецтв пройшов міжнародний полікультурний фестиваль «Золоті обереги вічності», в якому талановиті виконавці змагалися у майстерності виконання українських пісень, народних танців та класичної інструментальної музики. Традиційно фестиваль пройшов в рамках наукової конференції «Художня культура і освіта». У цьому році конференція відзначила свій перший ювілей — п`ятиріччя.

Більше 100 чоловік від 8 до 25 років різних національностей та країн приїхали в наше місто, щоб показати компетентному жюрі свою майстерність. Виконавців оцінювали у різних номінаціях: «інструментальна музика», «хореоргафічне мистецтво», «художнє читання», «естрадний спів» та «академічний спів».

Як розповіла директор Дитячої школи мистецтв Ірина Єсипенко, виконавці приїхали до Мелітополя з Токмака, Кам`янки-Дніпровської та Приазовського. Усі учасники були добре підготовлені. На церемонії нагородження мелітопольські учні Дитячої школи мистецтв отримали 19 дипломів.

Жюрі дуже сподобалися виступи учасників, особливо мелодія «Верхи на конику» у виконанні 8-річної Маргарити Юженкової, вихованки Мелітопольської дитячої музичної школи. Маргарита отримала перше місце у фестивалі у номінації «Інструментальна музика». Як розповіла Маргарита, ця перемога — кропітка робота як дівчинки, так і її викладача — Ірини Петухової.

Усі учасники готуються та уже очікують наступного конкурсу, який відбудеться у 2014 році.