image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новобогданівський дитсадок відсвяткував ювілей

15:14 06.11.2013

1 листопада колектив та малеча дитсадка «Малятко» с. Новобогданівки Мелітопольського району святкували 40 років з дня заснування дошкільного закладу. новобогд5

В святковий день в закладі зібралося безліч гостей, серед яких батьки дітей та представники районної і місцевої влади.

Засновано дошкільний заклад в 1973 році для дітей працівників залізниці, та згодом вся новобогданівська малеча стала отримувати дошкільну освіту саме в цьому ДНЗ.

новобогдЗавідуюча ДНЗ Олена Овечко розповіла, що за своє існування дитсадок пережив чимало негараздів, навіть були часи, коли він п’ять років не працював. Та, за словами керівника ДНЗ, в 2004 році завдяки всебічній підтримці на різних рівнях влади, дитсадок отримав нове життя. Тепер в його стінах навчається 51 дитина з Новобогданівки та прилеглих сіл. В ювілейний день голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов підкреслив, що для дошкільного закладу 40-чний ювілей свідчить про стабільність у діяльності та необхідність для мешканців Новобогданівки цієї установи.новобогд2

Малечі Євген Любцов вручив подарунки, а колектив ДНЗ запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку районного керівництва: «Позиція райдержадміністрації, позиція Запорізької облдержадміністрації та Президента України —  робити все заради перспектив розвитку нашого краю та країни. А наше майбутнє — це діти, тому ми все робили і робитимемо й надалі для розвитку мережі дошкільної освіти…».

новобогд4Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко приєднався до привітань на честь ювілею і побажав установі подальшого розвитку та удосконалення діяльності. Новобогданівський сільський голова Дмитро Хлистун розповів, що дитсадок є справжньою гордістю села, і місцева влада й надалі робитиме все, щоб вихованці дошкільного закладу були забезпечені необхідним навчальним матеріалом та гідними умовами перебування.

 

новобогд3Начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Безбородих побажала колективу ДНЗ подальших успіхів в професійній діяльності та нових звершень.

З нагоди свята кращі працівники дошкільного закладу отримали нагороди райдержадміністрації, районної ради, районного відділу освіти, молоді та спорту та Новобогданівської сільської ради.