image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

70-річний ювілей відзначили у Трудівській школі

15:06 13.11.2013

11 листопада ювілейну дату відзначив колектив навчального закладу разом із випускниками різних років. 70 3

70 2Директор Трудівської школи Олександр Зуб розповів, що школа стала одним із перших освітніх закладів після визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників і за роки свого існування має безліч досягнень в освітній сфері. Випускники школи вдало вступають до вищих навчальних закладів України, учні є постійними учасниками спортивних та туристичних змагань, районних, обласних та всеукраїнських конкурсів.

70 4Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко вручив кращим працівникам закладу грамоти районної ради. Також районний очільник зазначив, що 70 років для школи — це не межа і побажав педагогічному колективу подальших успіхів на освітянській ниві.70-рич

Завідуюча районним методичним кабінетом Марина Карташова вручила кращим педагогам грамоти райдержадміністрації та передала вітання від голови Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцова.

Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов вручив директору школи в подарунок картину місцевого художника та побажав учням жаги до знань, а вчителям — надалі виховувати в школярів любов до рідного краю.

Не з пустими руками завітали й інші гості. Колеги та випускники подарували спортивний інвентар, від районного керівництва був подарований сертифікат на отримання магнітної дошки.