image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Місячник боротьби з палінням

11:26 27.11.2013

З 1 листопада 2013 року в Костянтинівській школі «Прометей» проходив місячник боротьби з палінням. Метою місячника  було  довести до свідомості учнів  шкідливість куріння та негативний його вплив на організм людини.P1040351 (Копировать1) не 1 (Копировать1)

Почався місячник загальношкільною лінійкою «Квіти людської душі», яку підготували і провели вчителі Кособокова А. О. та Квітко Д. В. Цю естафету продовжила бібліотекар школи Чихлатих Н .М. з виставкою літератури «Твоє життя – твій вибір». Учні молодших та старших  класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Ми за здоровий спосіб життя».

Протягом місяця психологом школи Горбань Г.С. був втілений цілий ланцюжок заходів: створення фотоколажу «Шкідлива звичка – Паління» (для 1-4 кл.), гра з елементами тренінгу «Мій Всесвіт, в якому я живу» (5-6 кл.), показ презентації «Шкідливі звички в нашому житті» (7 кл.), гра з елементами тренінгу «Що ти знаєш про паління?» (8-9 кл.), розвивальне заняття «Крутий чи впевнений у собі» (10-11 кл.).

На думку психолога, учні під час таких заходів навчилися аргументувати та відстоювати свої думки щодо шкідливості  паління, створення фотоколажу сприяло зміцненню та дружності колективу, прийнятті єдиного вибору щодо ситуації паління в молодіжному середовищі.

Член профспілки Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст.. «ПРОМЕТЕЙ» з пвп Свілєва К.В.