image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Названі кращі вчителі району

16:46 28.11.2013

20 листопада в Костянтинівській спеціалізованій школі «Прометей» відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року — 2013». Участь в ньому взяли вісім педагогів з різних шкіл району.названи [1600x1200]  

За звання кращого вчителя району змагалися: Ірина Собко з Мирненської школи, Наталя Шашко з Костянтинівського НВО №1 «Таврія», Олена Чулакова представляла Вознесенську гімназію «Орієнтир», Ірина Гініятулліна захищала честь Відродженської школи, Ірина Борисенко — з Новобогданівської школи, Костянтинівську спеціалізовану школу «Прометей» представляв Артем Кононенко, Олена Прядко — з Данило-Іванівської школи. Змагалися педагоги за перемогу в трьох номінаціях: «Початкові класи», «Світова література», «Географія».

названи3 [1600x1200]Під час фіналу педагоги представили на розсуд журі свою візитку та запропонували власні рішення до нестандартних ситуацій у шкільному житті.

У конкурсі візиток всі вчителі продемонстрували не тільки свою любов до професії, а й творчу натуру та тонке почуття гумору.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов, який відвідав захід, наголосив, що після перегляду виступів учителів ще більше впевнився, що підростаюче покоління району перебуває у надійних руках. На його думку, добре, що педагоги району є високопрофесійними та постійно вдосконалюються і не забувають про творчість.названи2 [1600x1200]

Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко підкреслив, що всі педагоги району однаково віддані своїй справі. Він зазначив, що незалежно від того, працюють вчителі в маленькій школі чи в гімназії, вони мають однаково високий професійний рівень.

Зі словами вдячності до педагогів також звернулися начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Безбородих та голова районної профспілкової організації працівників освіти та науки Марія Тєтєріна.

За результатами конкурсу у номінації «Початкові класи»  перемогла Ірина Собко з Мирненської школи, у номінації «Світова література » кращою визнана Олена Чулакова з Вознесенської гімназії «Орієнтир», лідером серед географів став Артем Кононенко з Костянтинівського «Прометею».

Призери конкурсу отримали подарунки від відділу освіти МРДА та грошові премії від районної профспілки освітян. Також подарунки отримали  лауреати конкурсу.