image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Беруть активну участь у туристичних змаганнях

16:48 28.11.2013

21 листопада на базі  районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся круглий стіл, присвячений розвитку туризму в позашкільній освіті. Захід пройшов в межах виконання соціальних ініціатив Президента України  «Діти — майбутнє України».беруть2 [1600x1200] 

Очолив захід голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов.

Він наголосив, що основна мета всіх соціальних ініціатив Президента України — зробити життя кожного з мешканців країни комфортнішим, особлива увага приділяється дітям та громадянам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Євген Любцов розповів, що в Мелітопольському районі приділяється велика увага саме всебічному розвитку дітей, щоб вони мали змогу удосконалювати свої творчі навички.беруть [1600x1200]

Цього року при сільських школах відкрито чотири групи короткотривалого перебування для дошкільнят, де вони зможуть отримувати повноцінну підготовку до школи. Докладається максимум зусиль для створення комфортних умов у навчальних закладах, в 2013 році всі заклади освіти вчасно розпочали опалювальних сезон, у дитсадках та школах підтримується відповідний температурний режим.  Діти, що потрапили у скрутні життєві обставини, перебувають під пильною увагою не тільки педагогів, а й соціальних працівників.

Школярі району мають змогу безкоштовно відвідувати спортивні секції, туристичні та творчі гуртки.

За словами головного спеціаліста Мелітопольського районного відділу освіти, молоді та спорту Наталі Горєвої, в районі приділяється значна увага розвитку туристичних навичок учнів, також вони цікавляться краєзнавством.

В 2013 році четверо  школярів взяли участь в творчій Програмі «Моя Хортиця», присвяченій 20-річчю присвоєння острову Хортиця статусу «Національний заповідник», їх творчі роботи були опубліковані у збірці «Моя Хортиця». Щорічно восени в районі проходить природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи», цього року в ньому брали участь 14 команд. Переможцями заходу стали: третє місце розділили спеціалізована школа «Прометей», Світлодолинська та Семенівська школи, друге місце розділили Вознесенська школа та Терпіннівський колегіум «Джерело», першу сходинку посіла Вознесенська гімназія «Орієнтир». Під час районного етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук однією з найпоширеніших категорій є «історичне краєзнавство», кожного року учні з цієї тематики посідають призові місця на обласному етапі, гарні результати вони також показують на обласній олімпіаді з історії рідного краю.

На базі районного БДЮТ діють туристичні гуртки, діти та педагоги регулярно беруть участь у туристичних зльотах різного рівня. У підсумку круглого столу голова райдержадміністрації запевнив присутніх, що в районі й надалі докладатиметься максимум зусиль для розвитку позашкільних форм роботи з дітьми.