image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольські боксери не здають позицій

10:34 04.12.2013

Мелітопольський район славиться спортивними талантами, серед яких юні боксери стабільно вирізняються значними здобутками та гучними перемогами.

Тренер спортивного клубу «Колос» Анатолій Солдатенко вже кілька років готує гідних представників цього виду спорту. Нещодавно його вихованці взяли участь в обласному турнірі з боксу серед юнаків, який проводився 30 листопада та 1 грудня.

Цього разу високими показниками відзначилися три боксери. Вадик Тіпікін (с. Семенівка) у ваговій категорії 32 кг став володарем золотої медалі. Друге золото в скарбницю мелітопольців здобув Андрій Демченко (с. Терпіння) у ваговій категорії 68 кг. Бронзову медаль виборов на рингу Тарас Горецький (с. Мирне) у вазі 35 кг.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені медалями та цінними подарунками.