image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На честь афганців висаджено алею

11:04 05.12.2013

Минулого тижня у Костянтинівці школярами та мешканцями села була висаджена алея, присвячена 25-тій річниці виведення радянських військ із Афганістану.

Акція була ініційована Костянтинівським сільським головою Леонідом Біленьким. на честь [1600x1200]

Він розповів, що 2014 рік згідно з указом Президента України об’явлено «Роком воїнів-інтернаціоналістів», тому в селі вже втілюються заходи щодо підготовки до святкування 25-тої річниці виведення військ з Афганістану.

Гроші на придбання саджанців дерев були виділені з місцевого бюджету, загалом заплановано висадити більше 100 дерев, серед яких акація, клен, черемха та кущі. Леонід Біленький розповів, що сільська рада активно співпрацює з районною організацією воїнів-інтернаціоналістів, кожного року на базі місцевого будинку проводяться заходи, присвячені черговій річниці виведення радянських військ із Афганістану, в 2014 році також заплановано вшанування учасників афганської воєнної операції.

на честь2 [1600x1200]За словами вчителя української мови та літератури ліцею «Ерудит» Ольги Фільчагової, діти без вагань взяли участь у висадці дерев. Та й самі учні наголосили, що це потрібна і корисна справа.

Голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Матюшко висловив вдячність сільському голові за увагу до організації та за проведення акції. Воїн-інтернаціоналіст Микола Гетьманський також приєднався до слів вдячності і зазначив, що в районі проводиться значна робота щодо збереження пам’яті про ті далекі події.

У день проведення заходу, користуючись нагодою, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олександр Матюшко вручив учаснику афганських подій Миколі Гетьманському пам’ятну медаль «Ветеран військової розвідки».