image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Провели суботник

11:23 12.12.2013

Спілка громадських організацій Мелітопольського козацького полку, яку очолює член президії Мелітопольської районної організації ветеранів Олександр Литвин, надає велику увагу вихованню дітей та молоді району. Вже значно збільшилась кількість дітей, які входять до громадської дитячої організації «Юна Січ». Козацький полк постійно підтримує зв’язок з юнню та козачатами мелітопольщини, спонукє їх до добрих козацьких справ. субботник

Так наприкінці листопада козачата Новенської школи разом з класоводом Людмилою Дікун, козаками, депутатом сільської ради Світланою Король, членом виконкому Олексієм Міняйло, головою первинної ветеранської організації Майєю Бабіч та жителями с. Зелене провели суботник по впорядкуванню території біля братської могили. Діти разом з дорослими вигребли та утилізували сухе листя, висадили біля пам’ятника багаторічні квіти, дерева листяних та кущі хвойних порід. З особливим ентузіазмом на суботнику працювали Станіслав Бурєєв, Альона Дем’янчук, Владислав Нестеров, Дмитро Міняйло та Артем Двойкін, який працював з подвійним ентузіазмом, адже темп роботи задавала його мама Світлана Двойкіна і син намагався не відставати в роботі від неї.

субботник2Звичайно така спільна волонтерська екологічна робота не дає згаснути в дитячих душах пам’яті про тих, хто віддав життя за визволення рідного краю від фашистської навали, заради миру на землі. Такі спільні заходи  об’єднують покоління, роблять їх більш толерантними один до одного, виховують у дітей почуття поваги до старших та бережливого ставлення до природи до свого рідного дому.

Позаштатний кореспондент газети «Новий день» Галина Голованова