image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Безпечне дитинство – майбутнє країни»

11:26 12.12.2013

Здоров’я – розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров’я день при днині,

Можливість є йти до мети…

У Вознесенській гімназії «Орієнтир» з 1 по 30 листопада пройшов Місячник безпеки життєдіяльності. Усі класні колективи брали активну участь: проводили тематичні виховні години, круглі столи на тему: «Безпечне дитинство – майбутнє країни», конкурси малюнків.

Так, цікаву дидактичну гру «З першої іскри» представили класні керівники зі своїми учнями 1-2 класів, а учні 3-5 класів із задоволенням відтворювали побачене на малюнках «Обережно, дорога», «Мій друг – світлофор». Учні 6, 8 класів класів вразили своїми виробами із ужиткового матеріалу: на вишивках ми бачили вогонь і воду, а вироби з дерева та глини різнилися оригінальністю думок.

За підсумками гімназійного конкурсу учні 7 класу отримали І місце за виготовлення макету «Рятівник завжди на варті». ІІ місце посіла Платаш Діана, учениця 10 класу, за кращий літературний твір «Моя майбутня професія». У конкурсі плакатів «За здоровий спосіб життя» учні 11 класу отримали почесне І місце. А от гімназисти 9 класу готуються прийняти участь в обласному on-line майстер-класі юних рятувальників «Майбутнє починається з тебе». Тож бажаємо  їм усіх благ та перемоги!

Дякуємо адміністрації гімназії, яка постійно турбується за збереження здоров’я дітей. Хочемо висловити подяку учителям за інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо питань безпеки життєдіяльності, а батькам – за підтримку у цьому важливому питанні.

Бажаємо усім міцного здоров’я, бо це найбільша розкіш і цінність для людини!

З повагою редакційна колегія учнів 5 класу Вознесенської гімназії «Орієнтир» та класний керівник Браташ В.В.