image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Реформування самоврядування

11:27 12.12.2013

Представники району беруть активну участь в обговорені реформування місцевого самоврядування

Минулого тижня спільнота району взяла участь в  круглому столі, під час якого обговорили соціальні ініціативи Президента України щодо концепції реформування місцевого самоврядування.

Голова Мелітопольської райради Юрій Єсипенко розповів, що дане питання неодноразово обговорювалось на засіданнях сільських та районної рад.  Також він назвав одну із причин необхідності реформи – усунення розбіжностей між Конституцією України та Європейською Хартією місцевого самоврядування, до якої долучилася Україна.

Керівник виконавчого апарату районної ради Володимир Сальніков зазначив, що представники Мелітопольського району запропоновували власні поправки до концепції, і вони віднайшли відгук. Зокрема, це пропозиція уточнити визначення «територіальної громади» та про те що державні адміністрації мають право відміняти рішення районних та обласних рад з одночасною заявою до суду.

Загалом реформування місцевого самоврядування планується провести в декілька етапів, з 2013 по 2015 роки триватиме підготовчий етап.