image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відзначили кращих працівників самоврядування

11:41 12.12.2013

6 грудня, напередодні професійного свята, працівники місцевого самоврядування району приймали привітання на свою честь.  видзн2 [1600x1200]

Наразі в районних органах місцевого самоврядування працює близько 500 чоловік, всі вони так чи інакше впливають на розвиток територій та є основою життя громад.

Під час урочистостей голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко зазначив, що завдяки спільним зусиллям працівників місцевого самоврядування тільки цього року вдалося втілити безліч проектів з благоустрою населених пунктів. Зокрема, він розповів, що в районі вдало пройшло реформування медичної сфери, оновлені амбулаторії, відкрито нові медичні установи. Також районний очільник зазначив, що увагою не обділені дошкільні навчальні установи та  заклади культури. Під час виступу голова райради передав привітання від голови Запорізької обласної ради Віктора Межейка.видзн3 [1600x1200]

Вітаючи присутніх, голова Мелітополь-ської райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що в районі працює злагоджена команда органів місцевого самоврядування та  органів державної влади, єдина мета якої — зробити життя мешканців району комфортнішим та наголосив, що він завжди радий надати допомогу у рішенні будь-яких проблем.

Помічник-консультант народного депутата України Євгена Балицького Ніна Єфіменко передала присутнім вітання від народного обранця та вручила подяки від нардепа.видзн [1600x1200]

Протягом свята гарний настрій підтримували колективи сільських будинків культури. Кожен з них приготував для присутніх особистий подарунок і розповів про набутки своєї території.

Начальник районного відділу культури та туризму Володимир Фтіц зазначив, що сільські клубні заклади працюють у тісній взаємодії з місцевою владою та подякував всім за розуміння. Сільським головам, що зробили вагомий внесок у збереження культурної спадщини Мелітопольщини, були вручені подяки Центру охорони культурної спадщини і туризму.

Під час урочистостей за традицією відзначили найактивніші сільські ради. Так, переможцем в номінації «Озеленення території» визнано Новенську сільраду, кращою у втіленні інвестиційних проектів стала Костянтинівська сільрада, лідерами у реєстрації шлюбів визнано Вознесенську сільраду, найбільше — 63 малюка народилося в селах Терпіннівської сільради, а оздоровлення селян на вищому рівні у Новгородківській сільській раді.

У святковий день було вручено безліч нагород з нагоди професійного свята: голова райради Юрій Єсипенко був відзначений Центральним комітетом профспілки працівників державних установ України і отримав знак «За соціальний діалог», депутат райради Микола Димура отримав орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня, депутат райради Василь Масалабов нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» II ступеня, Вознесенський сільський голова Ольга Гарабажиу отримала грамоту Верховної Ради України. Також були вручені обласні та районні нагороди.