image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Не збирається зупинятися на досягнутому

11:43 12.12.2013

4 грудня голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов  у рамках робочої поїздки відвідав Новенську сільську раду, де ознайомився з діяльністю сільради та закладами соціальної сфери села. не збир2 [1600x1200]

Під час перебування на території голова райдержадміністрації разом із заступником голови Мелітопольської районної ради Володимиром Бєловим ознайомилися з реалізацією соціальних ініціатив Президента України в селах сільради. Зокрема, оглянули дитячий садок, школу та місцеву бібліотеку і обговорили з сільським головою перспективи розвитку населених пунктів Новенської сільради.

Спілкуючись із головою райдержадміністрації, Новенський сільський голова Валентин Бутенко розповів про розвиток підпорядкованої йому території.

не збир [1600x1200]Починаючи з 2010 року, коли Валентина Бутенка обрали на посаду сільського голови, в селах проводиться велика робота з покращення життя селян, які залюбки підтримують всі починання свого керманича. За два роки у двох селах відновлено вуличне освітлення, відремонтовані меморіали у Новому та Зеленому, повним ходом йде озеленення населених пунктів — висаджено більше 500 нових дерев, отримали друге життя сільські клуби, активно розвивається самодіяльність. Та, за словами сільського голови, ще є куди розвиватись. У планах Валентина Бутенка відкриття ще однієї групи в дитячому садку, створення сучасної бібліотеки з доступом до мережі Інтернет, розбудова школи, створення медичної амбулаторії. Він сподівається, що все це віднайде відгук у районного керівника. «Євген Васильович дуже нам допомагає, радить, підтримує, з його допомогою ми розраховуємо відкрити амбулаторію і втілити в життя нові проекти», — ділиться Валентин Бутенко.

В свою чергу Євген Любцов зазначив, що територія Новенської сільради є гідним прикладом спільної роботи сільського голови та громади. І запевнив, що надалі вони  можуть розраховувати на його підтримку у втіленні нових проектів: «Ми оглянули перспективу розвитку дошкільного навчального закладу, перспективу розвитку школи, виокремили соціальні проблеми, які потребують рішення. В селі необхідно зробити сучасну бібліотеку та створити амбулаторію і саме над рішенням цих питань не-обхідно працювати надалі».

Після екскурсії селом Валентин Бутенко разом із районним керівництвом завітав на урочистості, присвячені Дню місцевого самоврядування. Під час святкового концерту Євген Любцов привітав присутніх зі святом та зазначив, що як керівники районного рівня, так і представники влади на місцях працюють задля добробуту району.

Привітав представників місцевого самоврядування зі святом також заступник голови Мелітопольської районної ради Володимир Бєлов, який зазначив, що мешканцям Новенської сільради є чим пишатися протягом останніх років, і висловив вдячність громаді за небайдужість та активну участь у всіх заходах, спрямованих на розвиток соціальної сфери села. Володимир Бєлов вручив районні нагороди найактивнішим депутатам сільради.

Новенський сільський голова Валентин Бутенко долучився до теплих слів на адресу колег. Він зазначив, що депутатський корпус сільради є небайдужим до всього, що відбувається на території сільради, та щиро подякував присутнім за підтримку.

Зі свого боку учасники самодіяльності підготували яскравий концерт, а юні мешканці Нового подарували сільського голові вірші та букет квітів, зроблений власними руками.