image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Запрошуються до участі у конкурсі

11:56 12.12.2013

Наразі спеціалістами відділу соціально-трудових відносин районного управління соціального захисту населення проводиться плановий моніторинг стану охорони праці на підприємствах району. запрошують [1600x1200]

Про мету цих заходів та про розповсюджені порушення охорони праці розповів головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин управління Сергій Катріченко. За його словами, моніторинг проводиться перш за все задля надання методичної допомоги керівництву підприємств та спеціалістам з охорони праці в організації роботи з охорони праці. Сергій Катріченко розповів, що найчастіше роботодавці не доводять до своїх працівників усіх загроз та ризиків, які існують на конкретному підприємстві, відсутні інструктажі та дозволи на проведення робіт з підвищеною небезпекою. До речі, за статистикою, порушень з охорони праці на приватних підприємствах значно більше, ніж в державних установах.

З червня спеціалістами відділу управління соцзахисту перевірено 20 підприємств, серед яких і заклади освіти: «Ми перевірили шість шкіл, і у всіх навчальних закладах охорона праці на високому рівні, відчувається велика робота директорів шкіл та вчителів»,- наголосив Сергій Катріченко. Також він зазначив, що велика увага охороні праці приділяється і в державному підприємстві «Мелітопольське лісомисливське господарство». Що ж до рекомендацій в організації на підприємстві охорони праці, то за порадами можна звертатися до відділу соціально-трудових відносин за тел. 42-07-35.

Сергій Катріченко розповів, що наступного року спеціалісти з охорони праці можуть взяти участь у конкурсі на звання «Кращий фахівець з охорони праці та пожежної безпеки», «Кращий експерт з охорони праці-2014», «Кращий спеціаліст з пожежної безпеки-2014». Учасником Конкурсу може стати будь-який фахівець, який має досвід роботи в сфері охорони праці та пожежної безпеки на території України. Для участі в Конкурсі необхідно пройти реєстрацію та виконати тестові завдання, опубліковані на сайті конкурсу www.oppb.com.ua чи в журналі «Охорона праці і пожежна безпека». Конкурс триватиме з 1 лютого 2014 року по вересень 2014 року.

Додаткову інформацію можна знайти на сайтах www.oppb.com.ua або Мелітопольської райдержадміністрації.