image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Хори захищають свої звання

DSCN1076 (Копировать1) DSCN1073 (Копировать1)11 грудня у Вознесенському центрі культури та дозвілля «Сузір’я» відбулась підсумкова нарада керівників клубних установ Мелітопольського району. Директори клубів та будинків культури, а також керівники колективів  планували роботу на наступний рік.

Окрім цього, присутні переглянули звітну концертну програму трьох колективів. Два з них – Данилоіванівський фольклорний ансамбль «Веснянка» та Вознесенська «Калинонька» підтверджували звання «народних», як це належить — раз на три роки. А третій учасник концертної програми — фольклорний гурт «Чарівниці» Костянтинівського будинку культури — наразі лише готує документи на звання «народного» і запропонував увазі глядачів програму, підготовану для цього.

Начальник районного відділу культури Володимир Фтіц та керівник районного методичного центру Світлана Дубовик схвально відгукнулися про рівень підготовки колективів та подякували їх керівникам.

— Колективи працюють дуже стабільно, на висоті. Особливо приємно, що колективи готують собі гідних наслідувачів. Отже, відповідально та з душею ставляться до творчості, — підбила підсумки С. Дубовик.

Після обговорення побаченого члени журі уклали відповідні документи на підтримку колективу для області і висловили впевненість, що костянтинівські «Чарівниці» гідні високого звання «народний ансамбль».