image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Робота з ліквідації заборгованостей має результати

15:30 19.12.2013

DSCN1096 (Копировать1)Минулого тижня в селі Нове під головуванням заступника голови Мелітопольської райдержадміністрації Дмитра Єрмоленка  відбулося чергове засідання районної мобільної робочої групи з ліквідації заборгованостей з заробітної платні та обов’язкових соціальних внесків.

Захід пройшов у рамках  виконання соціальних ініціатив Президента України. Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в Мелітополі та Мелітопольському районі Андрій Фесик розповів, що основною метою діяльності такої групи є наповнення бюджету пенсійного фонду, що в свою чергу забезпечить пенсіонерів необхідними виплатами.

Мобільна робоча група була створена за дорученням голови Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцо ва у червні 2013 року. З цього часу вже здійснено шість виїздів до сільрад, де було зафіксовано найбільшу кількість боржників.

Що ж до Новенської сільради, то за даним пенсійного фонду, на її території станом на перше грудня вісім підприємців мають заборгованість з єдиного соціального внеску на загальну суму 30 462 гривні. Всі вони були запрошені на засідання групи. У ході засідання було виявлено, що деякі боржники вже погасили борг, з іншими були проведені бесіди та рекомендовано негайно погасити заборгованість.

За словами учасників групи, впродовж шести місяців її роботи вже є результати: за весь час погашено заборгованість на суму 45 тисяч гривень.

Наступного року діяльність мобільної групи продовжиться.