image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Напередодні свят отримали подарунки

11:45 30.12.2013

IMG_776025 грудня голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов  під час робочої поїздки відвідав село Новомиколаївка. Там він виконав декілька почесних місій. По-перше, в рамках Всеукраїнської акції «Даруймо дітям зимове свято» він привітав школярів з новорічними святами.

Районний очільник побажав учням міцного здоров’я та висловив впевненість, що учнівська молодь Мелітопольського району гідно представляє край на державному рівні. До привітань також приєдналися Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов та депутат Запорізької обласної ради Микола Кишко.

Районний очільник та депутат облради вручили дітям солодкі подарунки. В свою чергу директор навчального закладу Валентина Середняк подякувала районному керівництву за пильну увагу до школи. За її словами, 2013 року вдалося вирішити дві головних проблеми в школі: ремонт даху та підвезення учнів до навчального закладу – було отримано новий шкільний автобус.

Євген Любцов підкреслив, що навчальні заклади є одними із головних об’єктів, яким приділялась та буде приділятись велика увага з боку влади. Він подякував організаціям, які виконували ремонт покрівлі, та вручив почесні грамоти їх керівникам: члену наглядової ради публічного акціонерного товариства «Завод залізобетонних виробів — 5» Геннадію Храмову та директору товариства з обмеженою відповідальністю «Прометей 2000» Олексію Храмову.