image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Почесний громадянин району відзначив ювілей

11:47 30.12.2013

IMG_776925 грудня 75-ий день народження відсвяткував Почесний громадянин Мелітопольського району, ветеран праці Леонід Андрійович Брага.

36 років він присвятив праці заради процвітання Мелітопольського краю. За цей час Леонід Брага працював на різних посадах, починаючи з зоотехніка та закінчуючи головою колгоспу «Таврія». Та де б він не працював, за словами колег, там завжди були дисципліна та порядок. Ті, кому пощастило працювати пліч-о-пліч із почесним громадянином, зазначають, що головною рисою його характеру є скромність та людяність. Обіймаючи керівні посади, Леонід Андрійович був активним громадським діячем: п’ять разів обирався депутатом райради, був делегатом четвертого з’їзду колгоспників, членом Всесоюзної ради колгоспників СРСР, має безліч нагород.

З ювілеєм видатного земляка привітали колеги та районні керівники. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що Леонід Андрійович є гідним прикладом мудрого керівника, також він наголосив, що в районі завжди пам’ятають та цінують його внесок в соціально-економічний розвиток краю.

До теплих слів на адресу Леоніда Андрійовича також приєдналися: директор ПП «Могучий», депутат Запорізької обласної ради Микола Кишко, Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов та перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша.

Активна трудова та громадська діяльність ювіляра не завадила йому стати гарним сім’янином. У 2011 році Леонід Андрійович із своєю дружиною Любов’ю Олексіївною відсвяткували золоте весілля, за спільне життя вони виховали трьох дітей, п’ятьох онуків, які подарували їм двох правнуків.

Під час спілкування із гостями Леонід Андрійович побажав теперішнім керівникам гарних врожаїв та процвітання району. Також він поділився своїми секретами гарного самопочуття.

— Головне – це активність, обов’язкові фізичні вправи, праця, треба працювати стільки, скільки вистачає сил, — порадив ювіляр.