image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Різдвяні передзвони

DSCN1199 (Копировать1)DSCN1173 (Копировать1)DSCN1195 (Копировать1)

Організаторами заходу виступили відділ культури Мелітопольської міськради та Запорізька Єпархія УПЦ МП. Вступним словом учасників вітали настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Максим та заступник міського голови Ірина Донець, які  відзначили, що метою проведення фестивалю є підтримка християнських традицій, а також виховання духовних цінностей серед населення. Свої конкурсні програми у заході представили 15 колективів, на сцені побувало більше сотні учасників. Усі вони співали колядки і щедрівки. Не обійшлося без гостей. Бажання взяти участь у цьому унікальному для Мелітополя творчому форумі виявив  вокальний ансамбль з міста Львів «З нами Бог».

Учасники заходу порадували численних глядачів не тільки хоровими, а й сольними номерами, які виконали представниці народного ансамблю «Джерело» місцевого палацу культури. Закривав фестиваль хор «Преображение» Мелітопольського Собору Олександра Невського, що виступав поза конкурсною програмою.

За результатами фестивалю-конкурсу нагородами було відзначено всіх учасників заходу. Художні колективи отримали Подяки  від Мелітополь-ського відділу культури та Запорізької Єпархії УПЦ, солодкі подарунки, а також пам’ятні знаки, що нагадуватимуть їм про участь у першому на Ме-літопольщині подібному  фестивалі.

Наприкінці заходу протоієрей Максим та завідуюча відділом культури Наталія Мелюк подякували всім присутнім за участь та висловили впевненість, що наступного року фестиваль збере ще більше конкурсантів і шанувальників християнських традицій.