image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Мелітопольщина читає Шевченка»

11:08 23.01.2014

Акція з такою назвою стартувала 16 січня в центральній районній бібліотеці.шевченко2 [1600x1200] шевченко [1600x1200]

Захід проходить у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України щодо відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Директор центральної районної бібліотеки Ольга Даниліна розповіла, що акція включає в себе тематичні виставки та ін-ші заходи, в тому числі із залученням Інтернет-ресурсів. Зокрема в бібліотеці складено довідник сайтів, на яких читачі зможуть ознайомитися з біографією Кобзаря та його творами, картинами. Шостого березня бібліотекарі району вийдуть на вулиці і відвідають дитсадки, школи, районні установи, де будуть читати вірші поета та роздавати пам’ятки про нього.

До участі у заході долучилися вихованці Мирненського притулку та районні керівники. Із привітальним словом до присутніх звернувся голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов. Він зазначив, що Тарас Шевченко — це видатна постать в історії України і наголосив, що всі заходи щодо відзначення 200-річчя Кобзаря пройдуть у районі на високому рівні.

Під час зустрічі також була проведена вікторина серед присутніх, під час якої діти відповідали на запитання про біографію Кобзаря. За підсумком опитування стало зрозумілим, що вихованці притулку добре знайомі з творчістю Тараса Шевченка. На завершення заходу малеча продекламувала вірші славетного письменника.