image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Розпочато ремонт будинків культури

11:18 23.01.2014

17 січня голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов під час робочої поїздки районом оглянув хід роботи з реконструкції Костянтинівського та Данило-Іванівського будинків культури.розпочато [1600x1200] розпочато2 [1600x1200]

Першим пунктом поїздки стала Костянтинівка. Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький розповів, що проект реконструкції розроблений ще в 2008 році, та отримати кошти на ці роботи вдалося лише наприкінці 2013 року. Наразі перш за все ведеться заміна вікон, дверних отворів, опалювальної системи, було знято велику кількість ліплення, яке вже морально застаріло. Минулого року за кошти з місцевого бюджету було відремонтовано дах будівлі.розпочато3 [1600x1200]

Місцевий очільник сподівається, що завдяки спільним зусиллям, костянтинівці вже цього року зможуть проводити заходи в оновленому будинку культури.

— Зусиллями народного депутата Євгена Балицького та обласного керівництва, за сприяння голови Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцова проводяться ці роботи. Всі вони приділяють велику увагу втіленню проекту в життя, за що я їм щиро вдячний, — зазначив сільський голова.

розпочато4 [1600x1200]Що ж до Данило-Іванівки, то тут роботи з відновлення осередку культури проводитимуть у два етапи. За інформацією сільського голови Валентина Бутенка, протягом першого етапу буде відремонтовано дах, вже знято шифер та балки і починається монтаж металоконструкцій даху. На ці роботи сільрада отримала 208 тисяч гривень.

На втілення в життя другого етапу ремонту Данило-Іванівського клубу необхідно ще  900 тисяч гривень. Він передбачає повний капітальний ремонт, заміну вікон, дверей, електрики, опалення.

У підсумку ознайомлення з ходом робіт голова райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що вони йдуть згідно з планом та запевнив, що підрядні організації відповідально ставляться до поточних завдань. Строки закінчення ремонтних робіт залежать від подальшого фінансування, та місцеві очільники сподіваються, що у поточному році реконструкція закладів культури буде проведена повністю.